27/11/2018

Щедрий вівторок. М.Біденко у нас в гостях.

#щедрийвівторок продовжується!!! Саме у цей день до КЗ "Компаніївське НВО" завітав наш земляк,журналіст, письменник МИХАЙЛО БІДЕНКО, який також подарував нам свої книги. Михайло Біденко народився 1948 року в селищі Компаніївка. За освітою інженер, за професією журналіст, 38 років пропрацював у різних газетах: "Кіровоградська правда", "Радянська Україна", "Слобода", "День", "Слобідський край" та ін. Офіцер запасу,учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Автор книг "Мандри за синьою водою", "Под сенью Чорного леса", "Зміївщина: крок за кроком", "Фортуна і лохотрон", "Коли дні ставали минулим", "Снігова людина та її земляки", "Диваки і придурки", "Золото Полуботка", "Детективне агенство "Паркінсон". Член творчої асоціації літераторів "Слобожанщина". Дякуємо за чудові подарунки та творчість.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении ÐÐ° данном изображении может находиться: рисунок
На данном изображении может находиться: текст ÐÐ²Ñ‚оматический альтернативный текст отсутствует. ÐÐ²Ñ‚оматический альтернативный текст отсутствует.

Немає коментарів:

Дописати коментар